Haber

Akdeniz Üniversitesi’nden 14 öğrenci depremde hayatını kaybetti

Akdeniz Üniversitesi (AU) Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, depremin meydana geldiği bölgede üniversiteden 14 öğrencinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Öğrencilerinin siyah beyaz fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan Prof. Dr. Özkan, “Depremde hayatını kaybeden öğrencilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.”

Edebiyat Fakültesi öğrencisi Adil Kadyrbekov, Eğitim Fakültesi öğrencisi Nazar ve Ebru Erol kardeşler, Serik GSS Meslek Yüksekokulu öğrencisi Aslı Sümer, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencisi Pelin Aliye Günyaşar ve Işık Aslan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Merve Parıltı Yıldız ve Fen Bilimleri Fakültesi öğrencisi Spor Bilimleri öğrencisi Ayeda Ercan Hatay’da vefat etti.

Mühendislik Fakültesi öğrencisi Fatih Karalar, Hukuk Fakültesi öğrencisi Ömer Taş ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Mir Berke Mutlu Adıyaman’da vefat etti. Antep’te İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi İsmail Çakmak, Maraş’ta aynı fakülte öğrencisi Birol Bozkurt ve Osmaniye’de Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Sıla Avcı hayatını kaybetti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu