Haber

Buca Belediyesi trafik kazasında hayatını kaybeden anneleri anıyor

Buca Belediyesi Muğla’nın Marmaris ilçesine giderken trafik kazasında hayatını kaybeden Yaylacık’ın 24 annesi anıldı. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Güzel annelerimizin hatırası hala kalbimizdedir” dedi.

Anneler Günü gezisi için Buca’nın Yaylacık İlçesi’nden Muğla’nın Marmaris ilçesine giderken 6 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden 24 anne için anma programı düzenlendi. Yaylacık Mahallesi Anneler Parkı’nda gerçekleştirilen programa Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe, Buca Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, vefat eden anne yakınları ve Bucalılar katıldı. Saygı duruşunun ardından hayatını kaybeden annelerin anısının yaşatıldığı anıtın üzerine karanfiller bırakıldı.

“KALBİMİZDEKİ HAFIZA”

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Bazı acılar sözle bitiyor. Maalesef bu öyle bir acı ki. Ailelerimize sabırlar diliyorum. Bucalılar olarak annelerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. O güzel annelerin hatırası hala yaşıyor. Gönlümüzde. Çünkü bütün Buca’ların anaları oldular. Işıklar bunun içinde uyusun’ dedi.

Kaynak: ANKA / Ömür Boyu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu