Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: TEKNOFEST marka oldu

İSTANBUL (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’i ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada, dünyanın bir numaralı Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST’te gençlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. . Azerbaycan Cumhurbaşkanı’na, sevgili kardeşim ve dostum İlham Aliyev’e ve eşlerine katılımlarından dolayı özellikle teşekkür etmek istiyorum. Aynı şekilde Libya Başbakanı kardeşim Dibeybe’ye de teşekkür ediyorum” dedi.

“GEÇEN YIL TEKNOFEST KEYFİNİ CAN AZERBAYCAN İLE BAKÜ’DE GENÇLERİMİZLE YAŞADIK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2018 yılında ilkini düzenlediğimiz TEKNOFEST artık kendi alanında bir markaya dönüştü. Geçen yıl Bakü’de genç Azerbaycanlı gençlerimizle TEKNOFEST coşkusunu yaşadık. Samsun’dan Gaziantep’e ülkemizin farklı illerinde teknoloji, savunma sanayi ve bilime ilgi duyan gençlerimizle bir araya geldik. ‘Teknoloji Günümüz’ü bu yıl önce İstanbul’da, sonra inşallah Ankara’da gerçekleştiriyoruz. Milli Teknoloji Atakımızın somut örneklerinin sergilendiği TEKNOFEST’in ülkemize, milletimize ve siz gençlere hayırlı olmasını diliyorum.”

haber-cerkes.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu