Haber

En yaşlı milletvekili adayı Cemal Toptancı seçmenlerle buluştu

En yaşlı milletvekili adayı 73 yaşındaki Cemal Toptancı, her gün kilometrelerce yürüyerek seçmenle buluşuyor.

İSTANBUL – En yaşlı milletvekili adaylarından ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı, Diyarbakır Sur Belediyesi eski başkanı 73 yaşındaki Cemal Toptancı, her gün gençleri taşlar gibi kilometrelerce yürüyerek esnafı ziyaret ediyor. Kürt halkını en çok Erdoğan’ın koruduğunu vurgulayan Toptancı, “Davam vatanım, bayrağım ve milletimdir. 73 yaşında davam uğruna sokaklarda dolaşıyorum.”

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları, 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala vatandaşlarla birlikte sokaklarda yürüyor. Diyarbakır Sur Belediye eski başkanı, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı 73 yaşındaki Cemal Toptancı, ilerleyen yaşına rağmen aracından inip esnafla buluşuyor. Gençlerin gidecekleri birçok yere araba ile değil yürüyerek gitmeye devam ettiğini görenleri hayrete düşürüyor. Küçükçekmece’de esnafı ziyaret eden toptancı, daha sonra ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen milletvekili adayı, bir ev ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Osmanlı Padişahı Abdülhamit Han’a benzettiğini, hainlerin ihanet planı yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

“Erdoğan, Kürt halkının yanındadır”

En eski milletvekili adaylarından AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Diyarbakır Sur Belediyesi eski başkanı 73 yaşındaki Cemal Toptancı, “Bir hemşehrimiz olarak bize oynanan oyunları burada halkımıza anlatmaya çalışıyorum. O halde ben makam ve makam peşinde siyaset yapmam.Bana şeref ve gurur veren davamdır.Davam vatanım, bayrağım ve milletimdir.73 yaşında sokaklarda dolaşırım. 49 yıldır birlikte yürüdüğümüz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, biz Kürt halkını koruduğu için, “Çünkü canı pahasına çözüm sürecini başlattı, onunla birlikte yol yürüyoruz, birlikte siyaset yapıyoruz. . Ben Osmanlı torunuyum, bir dedem Hasankale’de, dedem de Sarıkamış’ta şehit oldu.”

haber-baskil.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu