Haber

İhsaniyelilerden Ali Yıldırım Sezer’e tam destek

Gölcük Belediye Başkanı ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, yerel seçim faaliyetleri kapsamında İhsaniye’de vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgi gören Sezer, “Sizlerin desteğiyle durmak yok, hizmete devam ediyoruz.”

 

İhsaniyelilerden Sezer’e tam destek

 

Gölcük Belediye Başkanı ve Lider Adayı Ali Yıldırım Sezer, Seçim Uyum Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında İhsaniye’de vatandaşlarla buluştu. Cumhur İttifakı ilçe başkanlarının da eşlik ettiği Önder Sezer, seçim kampanyası kapsamında güne Merkez İlçe esnafını ziyaret ederek başladı.

 

ESNAFLARI ZİYARET ETTİ, VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Önder Sezer, esnafa hayırlı olsun dileklerini ileterek onların talep ve taleplerini dikkatle dinledi. Merkez Mahallesi, Kavaklı ve İhsaniye’de bir araya gelen hemşehrilerinden yerel seçimler için destek isteyen Önder Sezer, “Sizlerin desteğiyle yeniden yollara çıktık. İnşallah bu yolun sonu yine Gölcük’e hizmet edecek” dedi.

 

İHSANİYE’NİN YÜZÜ DEĞİŞTİ

Yoğun ziyaretlerle geçen bir günün sonunda İhsaniye’de bir araya gelen hemşehrilerinden tam destek alan Gölcük Belediye Başkanı ve Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Çok şükür verdiğimiz hizmetlerin yansımalarını her meydanda görüyoruz. İlçenin metresi İhsaniye’de bir arada.

 

GECEMİZİ GÜNÜMÜZE EKLEDİK

Sizlerin desteğiyle bu görevi sizin adınıza yapıyorum. Bu görevi yaptığımız süre boyunca gururla çalıştık. Seni utandıracak hiçbir şey yapmadık. Gecemizi gündüzümüze ekledik, hayırlı olsun. İnşallah yerel seçimlerden sonra da sizlerin desteğiyle bu misyonu başımız dik sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kofcaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu