Haber

Kan Ağlatan Etkinlik! Terk Edilip İntihar Eden, Kedisini Öldüren: Agresif Kadın Tedavi Edildi

Konya’da kan donduran olay yaşandı. Görenler hayrete düştü. Konya’nın Meram ilçesinde yaşayan Songül Ö., sabahın erken saatlerinde yüksek tansiyon sınırı direğine tırmanarak intihara teşebbüs etti. Kısa bir süre sonra Songül Ö. intihardan vazgeçmesi için kedisinin yanında getirilmesini istedi.

İşte sonrasında olanlar…

Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Songül Ö., kedisini herkesin gözü önünde vahşice öldürdü.

Olay, saat 07.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Alavardı Mahallesi Sivalı Ali Kemal Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kadının sokaktaki yüksek tansiyon hattının olduğu yerde direğe tırmandığının haber verilmesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Polis ekipleri tarafından güvenlik önlemi alınırken, itfaiye ekiplerine Songül Ö adı verildi. Öğrendiği kadının (31) atlayış yapma ihtimaline karşı hava yastığını açtı, sınırda elektrik akımı kesildi.

Yaklaşık bir saattir çıktığı yüksek tansiyon hattında çevredekilere hakaret eden Songül Ö., kedisinin yanına getirilmesi halinde intihar girişiminden vazgeçeceğini söyledi. Bir süre sonra kedisi itfaiye ekipleri tarafından getirilerek itfaiye aracının sepetine konularak bayana teslim edildi.

Daha sonra intihar girişiminde bulunan kadın sepete alınarak indirilmeye çalışıldı. Songül Ö. intihar etmekten vazgeçirmek istediği kedisini metrelerce yükseklikten fırlattı. Yere düşen kedi öldü.

İtfaiyecinin sepetiyle yere indirilen Songül Ö.’nün kediyi sepetten atarak öldürmesi çevredeki vatandaşlar tepki gösterdi. Sedyeye alınan kadın, kendisini görüntüleyen gazetecilere de saldırdı.

Polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilerek ambulansa alınan kadın, Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İşte o anlar!

haberkozan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu