Teknoloji

Kingdom Come: Deliverance 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Warhorse Studios tarafından Summer Game Fest sırasında Kingdom Come: Deliverance 2 oynanış fragmanı ile oyun hakkında çok daha fazla şey gösterildi. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Batman: Arkham Shadow Hikaye Fragmanı Yayınlandı


Kingdom Come: Deliverance 2, Nisan ayı içerisinde duyurulmuştu. Warhorse Studios tarafından geliştirilmekte olan oyun, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için Türkçe dil desteği ile satışa sunulacak. Henüz net bir çıkış tarihi olmayan oyun için, Summer Game Fest sırasında yeni bir fragman daha yayınlandı.

Kingdom Come: Deliverance 2 Oynanış Fragmanı

İki dakikaya yakın uzunluğu olan fragmanda, oyunun oynanış kısmına dair daha fazla detay görebiliyoruz. Mesela düşmanlarımız ile teke tek düellolar yapabiliyoruz, yüksek yerlerden tepelerine kayalar düşürebiliyoruz. Dik duran merdivenleri itebilmek, at üstünde ok ve yay kullanarak çatışabilmek ve daha pek çok şey yapabilmek mümkün oluyor. Bununla birlikte, ara sahnelerde öne çıkan karakterleri de görebiliyoruz. Oyun ayrıca ortam ve görsellik olarak da bir hayli göz alıcı görünüyor.

Devam oyunu, hikaye olarak Henry ve yoldaşı Sör Hans Capon ikilisinin hikayesini kaldığı yerden devam ettirecek. Çok daha büyük ve çok daha sanatsal bir hikaye içerecek olup, kralların sorunları üzerine bir duruş sergileyecek. CryEngine ile geliştiriliyor iken, hem NVIDIA DLSS hem de AMD FSR teknolojileri desteklenecek. Bununla birlikte, sadece PC versiyonunun 60 FPS akıcılığında oynanabileceğini de hatırlatmadan geçmeyelim.

arsuzhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu