Haber

Malezya’da kayıp çiftçinin cesedi dev timsahın midesinde bulundu

Malezya’da kaybolan bir çiftçinin cesedi 4 metre uzunluğundaki bir timsahın karın boşluğunda bulundu. 60 yaşındaki Addi Bangsa dört gündür kayıptı ve ailesi onu arıyordu.

Malezya’nın Tawao bölgesindeki arama çalışmaları acı bir şekilde sona erdi. Yaşlı adam, 4 metrelik dev bir timsahın midesinde bulundu. Sabah Yaban Hayatı Dairesi yetkilileri, dev sürüngenin karnını kestikten sonra Bangsa’nın kalıntılarını timsahın içinde buldu.

Timsah öldürüldüğünde ve ailesinin cesedi bulunan hayvanın midesi kesildiğinde olay yerindeydiler. Otopsi, iç organların Bangsa ile akraba olduğunu doğruladı.

Tawau İtfaiye ve Kurtarma İstasyonu Şefi Jemishin Ujin, timsahın midesi kesildiğinde ölen kişinin ailesinin orada olduğunu doğruladı. Dördüncü gün, arama ekibi başka bir kurtarma grubundan kurban tarafından yutulduğuna inanılan bir erkek timsah hakkında bilgi aldı.

Daha fazla inceleme, hayvanın Bangsa’nın ölümüyle ilişkili olduğunu doğruladı. Timsahın 22 Temmuz Cumartesi günü saat 03:00 sıralarında vurulduğu ve birkaç saat sonra ailesinin gözleri önünde karnı kesilerek mezardan çıkarıldığı belirtildi. Ağırlığının 126 taş olduğu ve 14 fit boyunda olduğu tahmin edilen timsahı arama çalışmaları saat 11.00’de sona erdi.

haber-kocarli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu