Haber

Memduh Büyükkılıç’tan KASKİ’ye ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ziyarette KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir tarafından karşılanan Önder Büyükkılıç, Büyükşehir’in en büyük altyapı kurumu olan KASKİ’deki işçiden bilgi alarak hizmet almaya gelen vatandaşlarla sohbet etti.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR EDER, “BULUNDUĞUNUZ YERDE ŞİKAYET OLUR MUSUNUZ”

KASKİ’yi ziyaret ederek Alo 185 Davet Merkezi’ndeki çalışmaları inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, telefonla hizmet alan vatandaşlarla da sohbet ederek talep ve taleplerini dinledi. Büyükkılıç, vatandaşlardan biriyle kurduğu diyalogda vatandaşa yardımcı olup olmadığını sorarak, “Belki bulunduğunuz yerde şikayet olur mu hocam?” ve yapılan hizmetler için teşekkür etti.

“KASKİ 10 ÜZERİNDEN 10 ALIYOR”

Önder Büyükkılıç, Çağrı 185 Davet Merkezi’nde vatandaşlara yaptığı telefon görüşmesinde, “Bugün KASKİ’ye 10 üzerinden 10 geldi. Gittiğim hiçbir birimde şikayete rastlamadım. Umutla, umutla inşallah bulamam” dedi.

KASKİ’deki işçiden çalışmayla ilgili bilgi alan Büyükkılıç, hizmet alan vatandaşlarla da ilgilenerek herhangi bir şikayetleri olup olmadığını sordu. Vatandaşların memnuniyeti ile karşılaşan Büyükkılıç, hemşehrileriyle sohbet etti.

Başkan Büyükkılıç, hizmet kalitesini artırmak amacıyla yenilenen abone hizmetleri birimini de ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Büyükkılıç’a KASKİ ziyaretinde Genel Sekreter Hüseyin Beyhan da eşlik etti.

haber-ahirli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu