Haber

Son Dakika: Fenerbahçe’den deplasman yasağına ilk tepki: Bu kararı kabul etmemiz mümkün değil

Kayseri İl Emniyet Heyeti, Kayserispor- Fenerbahçesarı-lacivertli taraftarların maça alınmayacağını açıkladı. FenerbahçeBu karara tepkiler geldi.

“KABUL ETMEDİK”

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Takımımız 4 Mart 2023 Cumartesi günü Yukatel Kayseri deplasmanında oynadı. spor Kayseri İl Güvenlik Kurulu ile oynayacağı maça taraftarımızın alınmayacağını şaşkınlıkla öğrenmiş bulunmaktayız. Fenerbahçe SporKulüp olarak bu kararı kabul etmemiz hiçbir şekilde mümkün değil.

“HİÇBİR MALZEME YOKTUR”

Tarafımızdan alınan bu karar, toplumsal ayrışmayı derinleştirecek şekilde, sportif kriterlerle hiçbir ilgisi olmayan garip bir karardır. Taraftarlarımızın grubumuzu destekleme isteğinin kulübümüze kaba davranmaktan ve cezalandırmaktan başka bir anlamı yoktur. Fenerbahçe, Anadolu’nun her yerinde taraftarı olan ve şehrini fark etmeksizin her yerde grubunu destekleyen bir kulüp. sporbir kulüptür.

“BU YANLIŞTAN DÖNMEYE DAVET EDİYORUZ”

Bölücü değil birleştirici, bütünleştirici olması beklenen bu hassas dönemde taraftarlarımızın bu haktan hangi gerekçelerle mahrum bırakıldığını öğrenmek istiyoruz. Tüm ilgili ve sorumluları bu kararı gözden geçirmeye ve bu yanlıştan dönmeye davet ediyoruz.”

haberasarcik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu