Haber

Taksit Market ve Mindsite’den Tüketici Dostu İşbirliği

Taksit Market ve Mindsite’den
Tüketici Dostu İşbirliği

Fibabanka’nın kurum içi girişimcilik programıyla ortaya çıkan e-ticaret platformu Taksit Market, Finberg’den yatırım alan Mindsite iş birliğiyle tüketici dostu bir adım daha attı. Böylece Taksit Market, tüketici davranış ve beklentilerini anlık olarak takip edebilecek, aynı zamanda kısa ve uzun vadeli planlarını müşterilerinin beklentilerine göre şekillendirebilecek.

Fibabanka’nın kurum içi girişimcilik projesi olarak doğan Taksit Market, Fibabanka Alışgidiş kredisi ile teknolojiden kozmetiğe, otomotivden ofis malzemelerine birçok kategoride 24 aya varan vade ve faizsiz kredi imkanıyla alışveriş imkanı sağlar; Türkiye’nin ilk fintech odaklı girişim sermayesi olan Finberg’den aldığı yatırımın ardından çalışmalarına kararlılıkla devam ediyor.

Taksit Market, satışını yaptığı ürün kategorilerinin güncel durumunu hızlı bir şekilde takip edebiliyor; Marka, müşteri ve rekabet yönetimini kolaylaştırarak tüketicilere en avantajlı fırsatları sunmak amacıyla yine Finberg’den yatırım alan bir diğer girişim olan e-ticaret analitik platformu Mindsite ile iş birliğine gitti.

Taksit Market Kurucusu ve CEO’su Onur Özdemir Konuyla ilgili şunları söyledi: “Başlangıçta sınırlı bir kategoriyle katıldığımız e-ticaret dünyasında ilgimiz, hızımız ve birebir bağlantımız sayesinde kısa sürede çok iyi bir müşteri memnuniyeti yakaladık. tüketiciyle. Şimdi Taksit Market’i geleceğin iddialı e-ticaret oyuncusu olmaya hazırlarken, bu özelliklerini koruyarak adımlar atmaya kararlıyız. Mindsite işbirliği bu açıdan bizim için çok pahalı. Ayrıca Finberg’den yatırım alan iki işletme olarak aynı ekosistemi paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu adım bize daha iyi planlar yapma ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlama fırsatları sunacaktır. İşbirliğimizin hem bize hem de tüketicilere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mindsite Kurucusu ve CEO’su İsmail Arapzade niyetlerini şu şekilde ifade ettiler: “Mindsite olarak anlamlı ve gerçek zamanlı veri elde etmenin zor olduğu e-ticaret kanalında satış yapan markalara yol gösterici bilgi setleri ve eyleme geçirilebilir pazar içgörüleri sağlıyoruz. Taksit Market’in eserlerin fiyat, bulunabilirlik, görünürlük, içerik doğruluğu, yorum ve puanlama analizleri konusunda sunduğumuz hizmetlerle uzun vadede müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. “Verdiğimiz bilgilerle onların uzun vadeli stratejilerine ışık tutabilmenin ve aynı ekosistemi paylaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

Taksitli Piyasa Hakkında:

Taksitli Piyasa; Fibabanka’nın yüzde 100 iştiraki olarak kurulan kurumsal risk sermayesi şirketi Finberg AŞ. ve e-ticaret alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Nethouse Ltd. Ltd. iştirakine bağlı olarak faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesidir. TaksitMarket.com, klasik bir e-ticaret sitesinden farklı olarak vizyonunu çeşitli ödeme araçları üzerine kuruyor. Bugün sanal POS ve 24 aya varan taksitli alışveriş kredisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

meric-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu