Haber

Binali Yıldırım’ın 4 Yıl Önce Yaptığı Paylaşım Yeniden Gündemde

AK Parti Genel Lider Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın 2018 yılında yaptığı paylaşım, İstiklal Caddesi’ndeki hücumun akabinde tekrar gündeme geldi. Paylaşımı alıntılayan Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, ‘Türkçesi: Teröristleri Türkiye’de Türk Milleti’nin parası İle besliyor ve ülkemizin başına bela ediyoruz.’ sözlerini kullandı.

Özdağ: ‘Avrupa rahat etsin. Türkler bizi ilgilendirmiyor’

İstiklal Caddesi’nde dün yaşanan terör saldırısını gerçekleştiren zanlının yabancı uyruklu olduğu bilgisi açıklandıktan sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın 2018 yılında yapmış olduğu paylaşımı yine kamuoyunun gündemine taşıdı.

‘Terör örgütlerinin Avrupa’ya yayılmasının önüne geçiyoruz’

Binali Yıldırım’ın 15.02.2018 tarihinde attığı tweet şu halde: 

‘3,5 milyon mülteciyi ağırlıyor, her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve onların Avrupa’ya gelmesinin bir manada önüne geçiyoruz. Bunu yaparken terör örgütlerinin Avrupa’ya yayılmasının da önüne geçiyoruz’

Özdağ, paylaşımı alıntıladı

Yıldırım’ın Tweetini alıntılayan Özdağ, ‘__Türkçesi: Teröristleri Türkiye’de Türk Milleti’nin parası İle besliyor ve ülkemizin başına bela ediyoruz. Avrupa rahat etsin, Türkler bizi ilgilendirmiyor.’ ifadelerini kullandı.

Paylaşıma toplumsal medya kullanıcılarından gelen reaksiyonlar şu şekilde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu